Ponúkame vám kvalitnú bazénovú technológiu, ktorú navrhujeme individuálne pre každý bazén tak, aby vám bazén prinášal len radosť a minimálnu starosť. Technológiu privezieme, nainštalujeme, odskúšame a odborne vás zaškolíme. Ponúkame kompletný sortiment bazénového príslušenstva, oslovte nás, sme tu pre vás.

null

Bazénová filtrácia

Bazénová filtrácia je dôležitá súčasť bazéna, preto pristupujeme ku každému bazénu individuálne a navrhujeme najvhodnejšiu filtráciu pre konkrétny bazén. Dodávame a inštalujeme pieskové filtrácie pre sladkú a aj slanú vodu. Dôležitý údaj pre správnu funkčnosť pieskovej filtrácie je objem vody v bazéne. Pri výmene pôvodnej filtrácie za novú upravíme pripojovacie potrubie podľa potreby na mieru.

null

Filtračné čerpadlá

Dodávame a inštalujeme filtračné čerpadlá pre sladkú a aj slanú vodu. Dôležitý údaj pre správnu funkčnosť filtračného čerpadla je objem vody v bazéne, ale aj vzdialenosť filtrácie od bazéna. Pri výmene pôvodného filtračného čerpadla za nové upravíme pripojovacie potrubie podľa potreby na mieru.

null

Slaná úprava vody

Slaná voda v bazéne pôsobí blahodárne na ľudskú pokožku. Soľ, ktorú dodávame je z Chorvátska a je trikrát praná a sušená. Salinátor funguje na princípe rozkladu soli, ktorá sa pomocou salinátoru premení na chlórovú dezinfekciu. Vzhľadom k tomu, že chlórová dezinfekcia zvyšuje hodnotu pH v bazénovej vode, vždy doporučujeme salinátor s automatickou úpravou pH. Minimalizuje sa tak čas potrebný k údržbe bazéna. 

null

Automatické dávkovače

ASIN AQUA Home je riadiaci systém slúžiaci k vyhodnoteniu a následnej úprave bazénovej vody. Automat obsahuje sondy pre meranie pH a voľného chlóru. Systém na základe nameraných hodnôt riadi automatické dávkovanie chémie a stará sa tak o to aby voda zostala krištáľovo čistá. Automatický dávkovač upravuje hodnotu pH a chlóru, a na základe potreby dávkuje do bazéna flokulant a algicid . V kombinácii s dobre zvoleným filtračným systémom môžete dosiahnuť najnižšiu efektívnu koncentráciu chemikálií s najlepšími možnými výsledkami.

null

Aseko Web Services

Smartphone aplikácia POOL LIVE zobrazuje on-line údaje o bazéne namerané prístrojom ASIN AQUA (zariadenie s pripojením na internet). Aplikácia zobrazuje údaje z bazéna v reálnom čase priamo na displeji telefónu. Umožňuje nastaviť notifikáciu pri prekročení limitov meraných parametrov a zobrazovať časovú os histórie. Pomocou aplikácie dokážete skontrolovať hodnotu pH, chlóru, teplotu vody a vzduchu, obsah tekutých náplní (pH, Algicid..), nastavený filtračný čas a iné. Dokonalá kontrola nad svojím bazénom.

null

Bazénové tepelné čerpadlá

Bazénové tepelné čerpadlá sú navrhnuté a vyvinuté primárne na ohrev bazénovej vody a sú najideálnejšou variantou ohrevu vody z hľadiska účinnosti a úspory elektrickej energie. Všetky nami dodávané tepelné čerpadlá majú možnosť chladenia a ovládania cez mobilnú aplikáciu. Pokiaľ sa radi kúpete v teplejšej vode, ale nechcete čakať na teplé a slnečné počasie, tepelné čerpadlo je riešenie práve pre vás. 

null

Bazénové vysávače

Bazénové vysávače v našej ponuke dokážu vyčistiť dno bazéna, bazénové steny a bazénovú linku. Vysávače sú plne automatické a sú nezávislé na filtračnej jednotke. Pohon všetkých 4 kolies a silné čerpadlo zaisťujú priľnutie na akýkoľvek povrch bazéna a prekonanie akejkoľvek prekážky.

null

Batériový bazénový vysávač

Automatický batériový bazénový vysávač FAIRLAND je určený pre bazény s maximálnym rozmerom 4 x 8 m. Patentovaný inteligentný čistiaci systém  3D S PATH – vysávač si po zapnutí čistiaceho cyklu zmapuje prostredie bazéna a naplánuje najefektívnejšiu a systematickú cestu pre dosiahnutie čo najčistejšieho bazéna.

null

Bazénové príslušenstvo

V našej ponuke máme kompletné bazénové príslušenstvo od ručných vysávačov, bazénovej chémie až po náhradné súčiastky pre čerpadlá, filtrácie, automatické dávkovače chémie a iné.

null

Bazénová chémia

Vhodne zvolená bazénová chémia je základ pre správnu starostlivosť o váš bazén. Bazénová chémia pomáha s úpravou pH vody aj s odstránením nežiaducich rias. Údržba bazéna vám nezaberie veľa času, pokiaľ zvolíte vhodné prípravky. Vďaka tomu si budete užívať krištáľovo čistú vodu po celé leto.